Home page Contact us
 

Lista e Akomodimeve - Korfuz

Use the links in the list below to view or book the accommodation of your choice.

Hotels 1 to 15 of 39
Pasardhesi »

 

Akrotiri Beach Hotel HB Akrotiri Beach Hotel HB : 4 Star Detajet | Rezervo  
Paleokastrica Korfu, Greqi

Acrotiri Beach Hotel 4* I pozicjonuar ne Paleokastrica ne bregun veriperendimor te ishullit te Korfuzit. Paleokastrica eshte vendi me i popullarizuar ku shkojne me teper pushues.Eshte e njohur per peisazhet e saj mrekullueshme. Hoteli jone eshte ndertuar e nje gadishull ne det, keshtu qe ..........

 

Almyros Natura 4* All Inclusive Almyros Natura 4* All Inclusive : 4 Star Detajet | Rezervo  
Acharavi corfu, Greqi

Hoteli pozicionohet ne plazhin e Almyros ne Korfuz. Ky hotel me te gjitha te perfshira eshte i rrethuar nga kopeshte te gjelberuara. Disponon 2 fusha tenisi dhe 2 restorante. Dhomat jane me pamje nga deti Jon, nga kopeshti apo pishina. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te ..........

 

Anita Apartamente, Korfuz Anita Apartamente, Korfuz : 3 Star Detajet | Rezervo  
Perama 49100 Korfuz, Greqi

Apartamenti Ermis 4+1 Apartamenti Poseidon 4+2 Apartamenti Ira 2+2 Apartamenti Era 2+3 Two bedroom apartment situated in the center of Perama (the first resort towards the south part of the Island), with a distance of 7.5 klm from the capital city of Corfu, the port and the airport. It ..........

 

Aquis Pelekas Beach 5*AI, Korfuz Aquis Pelekas Beach 5*AI, Korfuz : 5 Star Detajet | Rezervo  
Corfu, Kontogialos Pelekas Korfuz, Corfu, Greqi

Aquis Pelekas Beach Hotel Corfu, Kontogialos Pelekas Nje nga gjerat qe e bejne me terheqes kete hotel eshte pikerisht pozicioni i tij pergjate bregdetit. Distance: Hoteli ndodhet vetem 12km larg nga aeroporti. Vetem 14km nga qendra e qytetit. Akomodimi: Hoteli disponon 181 dhoma te arreduara me elegance ..........

 

Barbati Apartments Barbati Apartments : 3 Star Detajet | Rezervo  
Barbati Corfu, Greqi

Ky kompleks villash perbehet nga 3 tipe apartamentesh me nje kapacitet deri 5 persona secila. Te tre keto tipe kane 2 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, ambjent ndenje, oborr dhe ballkon. Apartamenti me pishine IONE (1) Apartamenti me pishine IANTHE (2) Apartamenti afer plazhit pa pishine MELIA (3) Pool ..........

 

Beis Beach Hotel 3* HB, Korfuz Beis Beach Hotel 3* HB, Korfuz : 3 Star Detajet | Rezervo  
Acharavi Corfu, Greqi

Pozicionohet ne resortin kozmopolitan te Archavit. Ky hotel ndodhet perballe detit ne nje zone te qete. Distance: Qendra e Archavit vetem 600m Hoteli diponon nje fushe tenisi, pishine qendrore dhe pishine per femije. Akomodimi: Hoteli disponon 128 dhoma te cilat jane te pajisura me ballkon ose terrace, ..........

 

Belvedere Hotel AI Belvedere Hotel AI : 3 Star Detajet | Rezervo  
Agios Ioannis, Benitses, 49100 Benitses, Greqi

Vetem disa hapa larg detit dhe me nje pamje te mrekullueshme te detit Jon, Ky hotel All inclusive pozicionohet ne Agios Ioannis. Hoteli ofron nje pishine me uje deti, dhoma me pamje mali deti dhe kopeshti. Restoranti i hotelit me pamje nga pishina ofron nej shumellojshmeri ushqimesh. Aty gj endet ..........

 

Corfu Holiday Palace HB Korfuz Corfu Holiday Palace HB Korfuz : 5 Star Detajet | Rezervo  
Nausicas Str, Kanoni 49 100 Korfuz, Greqi

Corfu Holiday Palace Hotel Nje nga hotelet e pare luksoz ne Korfuz me pamje direkte nga Ishulli "Mouse Island''. I ndodhur midis pyejeve te mrekullueshme, hoteli eshte shume afer qytetit te Korfuzit dhe gjithashtu shume afer siteve arkeologjik ofron bazen perfekte per ata te cilet duan te eksplorojne ishullin, ..........

 

Corfu Mare Boutique Hotel BB Corfu Mare Boutique Hotel BB : 4 Star Detajet | Rezervo  
5 Nikolaou Zervou Street Korfuz, Greqi

Corfu Mare Boutique Hotel Pozicionohet ne nje zone te qete, rreth 1km larg nga qyteti i Korfuzit. Eshte nje hotel butik i sapo rinovuar. Distance: Porti: 500m Aeroporti: 3km Akomodimi: hoteli disponon 51 dhoma, te cilat jane te dekoruara me stil elegant, ngjyra, mobilje te vecanta ..........

 

Corfu Sea Gardens 4* All Incusive Corfu Sea Gardens 4* All Incusive : 4 Star Detajet | Rezervo  
Kavos Corfu, Greqi

Corfu Sea Gardens 4* All Inclusive Ky hotel pozicionohet ne fshatin e qete te Asprovakos. Hoteli ka nje pamje te mrekullueshme perballe detit. Distance: Qyteti i Kavos ndodhet vetem 2km larg. Aty mund te gjeni shumllojshmeri dyqanesh, bare e restorante. Ky hotel eshte ndertuar me nje stil te vecante, ..........

 

Corfu Senses Resort 3* HB Corfu Senses Resort 3* HB : 3 Star Detajet | Rezervo  
Agios Ioannis 49100 Corfu, Greqi

Ky hotel ndodhet ne pjesen juglindore te ishullit te Korfuzit. Distance: Aeroporti: 15 km Qyteti i vjeter: 17km Porti: ..........

 

Elea Beach Hotel 4* AI, Korfuz Elea Beach Hotel 4* AI, Korfuz : 4 Star Detajet | Rezervo  
Dassia, Corfu, Korfuz, Greece

Pozicionohet 12 km larg qytetit te vjeter te Korfuzit dhe Portit, dhe ndodhet buze detit. Eshte i rrethuar nga kopshte te gjelberuar dhe ndodhet fare prane qytetit te Dassia, duke ju dhene mundesine te shijoni restorantet dhe baret e ketij qyteti. Ne hotel mund te shijoni nje ushqim shume cilesor. ..........

 

Grand Mediterraneo Resort & Spa 5* Grand Mediterraneo Resort & Spa 5* : 5 Star Detajet | Rezervo  
Ermones Korfuz, Greqi

Grand Mediterraneo Resort & SPA 5* Ky hotel pozicionohet ne nje vend me nje bukuri te rralle natyrore. Ofron pamje spektakolare te detit. Eshte i ndertuar ne stilin tradicjional historik te Korfuzit. Akomodimi: Hoteli disponon 267 dhoma, te cilat jane me hapesire te gjere dhe te ..........

 

Hotel Anita, Perama, Korfuz -Corfu Hotel Anita, Perama, Korfuz -Corfu : 3 Star Detajet | Rezervo  
Perama 49080 Korfuz, Greqi

Anita eshte nje hotel i vogel familjar, i pozicionuar ne zonen e mrekullueshme te Perame-s (resorti i pare turistik ne pjesen jugore te ishullit), ne nje distance prej 6 km nga kryeqyteti i Korfuzit, porti dhe aeroporti. Largesia nga deti dhe nga i famshmi Ishulli Mi (Pontikonissi) eshte vetem ..........

 

Hotel Aquis Agios Gordios Beach AI Hotel Aquis Agios Gordios Beach AI : 4 Star Detajet | Rezervo  
49 084 Agios Gordios Korfuz, Greqi

Aquius Agios Gordos Hotel Imagjinoni veten tuaj ne nje plazh ranor, ujrat e kristalta, malet e gjelberuara, tingujt relaksues te dallgeve ju ofrojne pushimet qe ju deshironi. Ky hotel vetem per te rritur I ndodhur ne nje koder me nje pamje perfekte dhe ne pozicionin me te mire te ..........

 

Hotels 1 to 15 of 39 Pasardhesi »


Home | Contact Us | Hotel List | Search | Confirm | Change/Cancel | Convert

 

Hotel Reservation Software © Hallisoft