Home page Contact us
 

Lista e Akomodimeve - Kalkidhiki

Use the links in the list below to view or book the accommodation of your choice.

« Parardhesi
Hotels 31 to 45 of 47
Pasardhesi »

 

Hotel Olympic Kosma All Inclusive Hotel Olympic Kosma All Inclusive : 3 Star Detajet | Rezervo  
Chanioti Kalkidhiki, Greqi

Olympic Kosma Hotel ( 3 star hotel ) Kompleksi ofron vila me pishina private edhe dhoma me pamje nga deti . Distanca : Aeroporti internacjonal i maqedonise eshte vetem 56 milje larg. Eshte i pozicionuar midis kozmopolit Kanioti ne Kalkidhiki vetem dy min larg nga deti . Te ..........

 

Hotel Pallini Beach HB Hotel Pallini Beach HB : 4 Star Detajet | Rezervo  
Kalithea Kalkidhiki, Greqi

Pallini Beach Hotel ( 4 star Hotel ) I vendosur ne nje vend idilik pergjate detit, Pallini Beach Hotel ka perparesine te krenohet me nje pishine te brendshme te madhe me uje deti , aty ka gjithashtu objekte te ndryshme sportive dhe restorante. Distanca:hoteli eshte 2 ..........

 

Hotel Petrino HB Hotel Petrino HB : 4 Star Detajet | Rezervo  
Afitos Kalkidhiki, Greqi

Petrino Hotel ( 4 star Hotel ) Vendodhja : Ndodhet ne Afitos Chalkiditi, dhe ka nje pozicion te pershtatshem me te gjitha brigjet e bukura te Kasandres. Eshte me pak se nje ore nga aeroporti nderkombetar I Selanikut. Nje hotel I ndertuar ne menyre tradicionale me gure ..........

 

Hotel Polychrono Beach HB Hotel Polychrono Beach HB : 3 Star Detajet | Rezervo  
Polichrono Kalkidhiki, Greqi

Polychrono beach hotel ( 3 star hotel ) Eshte nje hotel qe ju servir relaks komoditet dhe gjithcka qe ju nevojitet per pushime te bukura dhe te paharrueshme . Distanca : Polychrono beach hotel gjendet vetem 100 km nga aeroporti I Maqedonise e Selanikut. Eshte I ..........

 

Hotel Porfi Beach HB Hotel Porfi Beach HB : 3 Star Detajet | Rezervo  
Nikiti Kalkidhiki, Greqi

Porfi Beach Hotel ( 3 star hotel ) I rrethuar nga nje pyll I mrekullueshem me pisha Porfi Beach qe ndodhet vetem pak metra nga plazhi I Nikitit ofron nje pishine te bukur dhe nje park lojrash per femije bashke me sportet ujore. Dita nis me ..........

 

Hotel Portes Beach  All Inclusive Hotel Portes Beach All Inclusive : 4 Star Detajet | Rezervo  
Potidea Kalkidhiki, Greqi

Portes Beach Hotel ( 4 star hotel) Ky hotel me 4 yje ndodhet ne gadishullin Kassandra prane kanalit historik Potidea Ro. ka nje pozicjon shume te pershatshem ne nje plazh te ngushte, I qete larg zhurmes se perditshme te qytetit. Dhomat jane me ..........

 

Hotel Possidi Holidays Resort  HB Hotel Possidi Holidays Resort HB : 5 Star Detajet | Rezervo  
Possidi Kalkidhiki, Greqi

Possidi Holidays Resort 5 * Vendodhja: Possidi, Gadishull I Kassandres Pozicioni: pergjate bregdetit I rrethuar nga nje park me pisha ne afersi te fshatit te Possidit. Distanca: nga aeroporti 105km Pershkrimi: strukture e nivelit te larte me nje standart te larte te sherbimeve, dhe kujdesit. I vendosur gjate ..........

 

Hotel Potidea Palace All Inclusive Hotel Potidea Palace All Inclusive : 4 Star Detajet | Rezervo  
Potidea Kalkidhiki, Greqi

Potidea Palace Hotel 4 Yje Ndodhet Gadishullin Kassandra te Chalkidikit vetem 2 km nga qendra historike e Potideas. 5.5 km nga Nea Moudania, 60 km nga aeroporti I Selanikut. I ndodhur ne nje zone te privilegjuar ne plazh me rere, duke shijuar pamje madheshtore te kreshtave te ..........

 

Hotel Simantro Beach  AI Kalkidhiki Hotel Simantro Beach AI Kalkidhiki : 4 Star Detajet | Rezervo  
Sani Halkidiki, Greqi

Calimera Simantro Beach Hotel (4 star Hotel ) I rrethuar me pyje pisha dhe lule , Simantro beach hotel gezon nje vend te privilegjuar ne plazhin e Kassandra ne Chalkidiki. Permban fusha tenisi , nje park lojrash per femije Akomodimi ne Simantro Beach eshte I rrethuar nga ..........

 

Hotel Simeon All Inclusive Hotel Simeon All Inclusive : 3 Star Detajet | Rezervo  
Metamorfosi Kalkidhiki, Greqi

Simeon Hotel ( 3 star hotel ) Simeon hotel jendet rreth 30 hapa nga distance e ujrave te kristalta te detit Ego, ne nje lagje piktoreske te Metamorfosit.pjesa perrallore qe laget nga ujerat e detit shkon deri tek malet ,pyjet me pisha dhe plazhin me reren e arte ..........

 

Hotel Theoxenia 4* All Kalkidhiki Hotel Theoxenia 4* All Kalkidhiki : 4 Star Detajet | Rezervo  
Ouranoupolis Kalkidhiki, Halkidiki, Kalkidiki, Greqi

Theoxenia Hotel ( 4 star Hotel ) Eshte I vendosur ne nje nga vendet me te bukura , ne nje nga monumentet kulturore me te rendesishme per kristianizmin ortodoks ne Ouranopolis Chalkidiki.Hoteli eshte ndertuar sipas arkitektures monastike, dhomat jane te gjitha me ambient te gjere ..........

 

Hotel Toroni Blue Sea HB Hotel Toroni Blue Sea HB : 4 Star Detajet | Rezervo  
Toroni Kalkidhiki, Greqi

Toroni Blue Sea ( 4 Star Hotel ) Komuna e Toronit eshte nje prej komunave me te bukura te e cila ka me shume turiste edhe vende terheqese. Toroni blue sea & spa I perbere prej nje kompleksi me 85 dhoma. Ne formen e nje amfiteatri ..........

 

Oceania Club & Spa Resort 5* AI Oceania Club & Spa Resort 5* AI : 5 Star Detajet | Rezervo  
Nea Moudania Kalkidhiki, Greqi

Oceania Club & SPA Nea Moudania Chalkidiki I pozicionuar pergjate gjirit te mrekullueshem te Nea Moudanias, Oceania Club ofron nje pishine me hapesire te gjere. Te ftuarit mund te shijojne pije falas, shezllona dhe cadra buze detit.. Salla e fitnesit eshte e pajisur me lehtesira te ndryshme. Opsioni ..........

 

Philoxenia Bungalows HB Philoxenia Bungalows HB : 3 Star Detajet | Rezervo  
Psakoudia Kalkidhiki, Greqi

Philoxenia Bungalows ( 3 star hotel ) I pozicionuar ne nje zone ku mbizoteron gjelberimi , pjese e Psakoudia , Philoxenia Bungalows disponon dhoma te arreduara me shije.ofron gjithashtu nje pishine te mrekullueshme dhe nje parking privat . Distanca : Aeroporti internacional I Maqedonise eshte vetem ..........

 

Sithonia Beach SPA 5* UAI,Kalkidiki Sithonia Beach SPA 5* UAI,Kalkidiki : 5 Star Detajet | Rezervo  
Sithonia, 63081, Chalkidiki, Greece Kalkidhiki, Halkidiki, Kalkidiki, Greqi

Sithonia Beach Porto Carras 5* Ultra All Inclusive Kompleksi hoteleve luksoze te porto carras eshte i pozicjonuar ne bregun perendimor te gadishullit Sithonia.Hoteli gjendet pikerisht pergjate plazhit me rere .Porto carras eshte kazinoja e pare e themeluar ne Greqine veriore. Distance:nga porti 120km Aeroporti:110km Nga qendra e ..........

 

« Parardhesi Hotels 31 to 45 of 47 Pasardhesi »


Home | Contact Us | Hotel List | Search | Confirm | Change/Cancel | Convert

 

Hotel Reservation Software © Hallisoft