Home page Contact us
 

Lista e Akomodimeve - Kalkidhiki

Use the links in the list below to view or book the accommodation of your choice.

Hotels 1 to 15 of 47
Pasardhesi »

 

Aristoteles Holiday Resort&Spa All Aristoteles Holiday Resort&Spa All : 4 Star Detajet | Rezervo  
Ouranapoulis Kalkidhiki, Greqi

Aristoteles Holiday Resort & SPA 4* Kompleksi i Hotel Aristoteles eshte i ndertuar ne formen e nje Amfiteatri. Distance: Vetem 50m nga deti ne Ouranoupolis Kalkidhiki. Ndodhet 113km nga aeroporti i Selanikut. Ky hotel eshte i hapur gjate gjithe vitit. Akomodimi :Perbehet nga 235 dhoma. Tipet e dhomave: ..........

 

Athos Palace All Inclusive Athos Palace All Inclusive : 4 Star Detajet | Rezervo  
Kalithea Kalkidhiki, Greqi

Athos Palace Hotel (4star Hotel ) I pozicjonuar mes pishave te gadishullit te kasandres , ky resort luksoz ( te gjitha te pershira ) gjendet ne nje ambient te qete perballe detit. Sherbimet perfshijne 6 fusha tenisi dhe nje pishine olimpike me uje te embel . ..........

 

Athos Palace Hotel HB Athos Palace Hotel HB : 4 Star Detajet | Rezervo  
Kalithea Kalkidhiki, Greqi

Athos Palace Hotel (4star Hotel ) I pozicjonuar mes pishave te gadishullit te kasandres , ky resort luksoz ( te gjitha te pershira ) gjendet ne nje ambient te qete perballe detit. Sherbimet perfshijne 6 fusha tenisi dhe nje pishine olimpike me uje te embel . ..........

 

Athos Villas 4* - Kalkidiki Athos Villas 4* - Kalkidiki : 4 Star Detajet | Rezervo  
Nea Roda Kalkidiki-Halkidiki, Greqi

Athos Villas - Nea Roda - Kalkidiki Pozicionohen ne gadishullin ne Athos, ne nje nga zonat me te bukura te Kalkidhikise. Plazhi i mrekullueshem me rere i Komitsa-s, i cili eshte percaktuar si nje zone me bukuri te madhe natyrore dhe e mbrojtur nga UNESCO, gjendet vetem disa km larg ..........

 

Chrousso Village 3* AI Chrousso Village 3* AI : 3 Star Detajet | Rezervo  
Paliouri Kalkidhiki, Greqi

Chrousso Village Hotel Ne Kalkidiki , ne kete parajse misterioze te Greqise , ku bukuria e natyres nderthuret me kaltersine e detit. Ne kete parajse magjike ne nje cep te mbuluar me gjelberim ne gadishullin e Kassandres ndodhet ky mikrokozmos autonom e cila ju ofron gjithcka qe ..........

 

Elinotel Apolamare 5* UAI Elinotel Apolamare 5* UAI : 5 Star Detajet | Rezervo  
Hanioti Kalkidhiki, Halkidiki, Kalkidiki, Greqi

Elinotel Apolamare 5* NJE STIL BAROK, NJE HOTEL BUTIK DHE ME TE VERTET UNIK Ky hotel totalisht i ri i pozicionuar ne Hanioti ne gadishullin e kalkidhikise u hap ne 30 prill te vitit 2009. Arkitektura baroke dhe dizajni butik jane te vetmet karakteristika te ..........

 

Grandotel Hotel 4* AI Grandotel Hotel 4* AI : 4 Star Detajet | Rezervo  
Hanioti Kalkidhiki, Greqi

Grandotel Hotel Hanioti Chalkidiki I pozicionuar ne plazhin e Haniotit, i sapo rinovuar. Ky hotel ofron ne sherbim te klienteve restorantin dhe 2 bare. Shezllonat dhe cadrat e plazhit jane te disponueshme afer pishines dhe buze detit. Dhomat me hapesire te gjere dhe me nje ndricim te ..........

 

Hotel Afitis HB 4* Kalkidhiki Hotel Afitis HB 4* Kalkidhiki : 4 Star Detajet | Rezervo  
Afitos Kalkidhiki, Greqi

Afitis Hotel 4* Hoteli 4* Afitis eshte i pozicionuar perballe detit. Eshte I pajisur me dy pishina te hapura dhe nje vaske hidromasazhi te hapur. Akomodimi eshte i pershtatshem dhe me shume elegance. Hoteli Butik ofron 90 dhoma te pajisura me te gjitha komoditetet me nje shije ..........

 

Hotel Akrathos Beach 3* All Inclus Hotel Akrathos Beach 3* All Inclus : 3 Star Detajet | Rezervo  
Ouranoupolis Kalkidhiki, Greqi

I pozicionuar ne rreze te maleve Athos Distance: vetem 1.8km nga qendra e Ouranoupolis, ne Kalkidhiki. Ky hotel disponon pishine per te rritur e per femije, palester dhe restorant. Duke ju referuar monastive ne stilin e akritektures, ky hotel ofron dhoma me hapesire te gjere, te dekoruara ..........

 

Hotel Akti Ouranoupoli 4* HB Hotel Akti Ouranoupoli 4* HB : 4 Star Detajet | Rezervo  
Ouranopoulis Kalkidhiki, Greqi

Akti Ouranoupoli 4* Vetem 125 km nga qyteti i Selanikut, i pozicionuar pergjate bregdetit me te bukur te Kalkidhikise, me pamje nga Ammoulini dhe Sithonia. Disponon nje pishine te mrekullueshme dhe recepsion 24 ore . Akomodimi: hoteli disponon 80 dhoma. Tipet e dhomave: Dhoma matrimoniale Dhoma dyshe superiore Junior suite ..........

 

Hotel Alexandros Palace 5*  HB Hotel Alexandros Palace 5* HB : 5 Star Detajet | Rezervo  
Ouraoupolis Kalkidhiki, Halkidiki, Kalkidiki, Greqi

Alexandros Palace Hotel &suites (5 star hotel) Ne rajonin me te bukur te gadishullit te Chalkidikit, Ne gadishullin e malit Athos prane detit shtrihet Alexandros palace hotel &suite, qe eshte konsideruar nga klientet e shumte si nje nga objektet me te mira ne Uranopoli. Hoteli ofron dhoma te ..........

 

Hotel Alia Palace HB Hotel Alia Palace HB : 5 Star Detajet | Rezervo  
Pefkochori Kalkidhiki, Greqi

Alia Palace Hotel ( 5 star hotel) Alia palace hotel eshte nje vend i qete dhe i kendshem per te kaluar pushime te bukura.Ofron trajtimet e shumllojshme te trupit (masazhe, gjakuzi etj) Dhomat: ky hotel permban dhoma standarte te arreduara mire me ..........

 

Hotel Alkion HB Hotel Alkion HB : 4 Star Detajet | Rezervo  
Kriopigi Kalkidhiki, Greqi

I ndertuar ne brendesi te nje kopeshti prej 60 km , Alkion Hotel disponon dhoma te arreduara bukur , me ballkon me nje pamje te mrekullueshme. Ka nje pishine te bukur edhe ofron internet Wi-fi ne te gjithe hotelin . Te ftuarit mund te shijojne nje mengjes te ..........

 

Hotel Ammon Zeus HB Hotel Ammon Zeus HB : 4 Star Detajet | Rezervo  
Sani Kalkidhiki, Greqi

Ammon Zeus Hotel ( 4 star hotel) Duke qene I pozicionuar ne nje pjese te gjere te detit, dhe duke pasur flamurin blu (nje garanci e ujrave te kthjelleta ) hotel Ammon Zeus Hotel ju jep mirseardhjen ne kalithea nje nga hotelet me ..........

 

Hotel Anthemus Sea Beach 5*HB Hotel Anthemus Sea Beach 5*HB : 5 Star Detajet | Rezervo  
Nikiti Kalkidhiki, Halkidiki, Kalkidiki, Greqi

Anthemus Sea Beach 5* "Anthemus Sea Beach Hotel & Spa" me nje siperfaqe prej 38000m2, pozicionohet ne nje zone piktoreske pergjate gjirit te qete te " Elia Costa" ne Sithonia Kalkidhiki. Ndodhet pikerisht prane nje plazhi me rere me detin e kristalte. Autobuzi do tju coje cdo dite (pervec te ..........

 

Hotels 1 to 15 of 47 Pasardhesi »


Home | Contact Us | Hotel List | Search | Confirm | Change/Cancel | Convert

 

Hotel Reservation Software © Hallisoft